Windery reklamowe w naszej ofercie

Windery

Beachflagi reklamowe typu winder znane też jako batfan, beach flaga, beachflagi, flayer, flaying banner czy po prostu żagle reklamowe są doskonałą i skuteczną formą reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Windery pozwalają na doskonałe wyeksponowanie firmowego logo, hasła reklamowego, produktu czy usługi. Beach flagi są bardzo przydatnym elementem imprez plenerowych, eventów, targów czy reklamy ułatwiającej lokalizację firmy. Możliwość szybkiego rozłożenia, złożenia i transportu tego systemu sprawia, że żagle reklamowe, windery są jednym z najchętniej kupowanych narzędzi promocji i reklamy.

Zalety winderów, beachflag

Główną zaletą flag reklamowych typu windery jest ich szerokie przeznaczenie. Doskonale sprawdzają się na zewnątrz, gdzie dzięki swojemu kształtowi i właściwościom doskonale powiewają na wietrze i w sposób dynamiczny docierają do potencjalnego klienta. Odpowiednio dobrana podstawa do masztu pozwala na jego montaż w każdych warunkach.  Cechy żagli reklamowych takie jak niska waga oraz możliwość składania sprawiają, że windery równie dobrze sprawdzają się wewnątrz budynków np. w biurach, sklepach, halach wystawienniczych, targowych czy stanowiskach handlowych. Szybki i prosty montaż pozwalają na bezproblemowe przestawianie beach flagi oraz transport w dowolne miejsce. Zastosowanie Flagi reklamowe typu winder wykorzystywane są na imprezach, eventach, targach, zlotach czy jako reklama zwiększająca widoczność firmy na przykład na evencie, imprezie sportowej, czy obok firmy. Szeroki asortyment podstaw daje możliwość promowania swojego biznesu za pomocą flagi reklamowej w różnych miejscach i o różnej wielkości od 290cm aż do 550cm.

Oferta

W naszej ofercie znajdują się różne rozmiary winderów. W zależności od miejsca prezentacji i celu beach flagi warto dobrać odpowiedni rozmiar. Mniejsze flagi w rozmiarze S 290cm i M 350cm sprawdzą się w ciasnych uliczkach, małych biurach i niskich pomieszczeniach. Natomiast większe rozmiary zalecane są do otwartych przestrzeni, dużych hali targowych czy galerii. Wszędzie tam gdzie zależy nam na widoczności z dużej odległości warto sięgnąć po windery w rozmiarze L 450cm lub XL 550cm. 

Grafika, treść czy kolory nadruku flagi są dowolne (w zakresie palety barw CMYK), projekt graficzny do każdej flagi możemy wykonać dla Państwa gratis. Po zakupie wystarczy przesłać do nas wiadomość z materiałami i wskazaniami do wykonania projektu, odeślemy propozycje do akceptacji. Jest także możliwość samodzielnego przygotowanie projektu w naszem kreatora in-line dostępnym na karcie produktu pod przycikiem zaprojektuj. Jest bardzo prosty i intuicyjny. Umożliwia on także podgląd na wizualizację wykonanej pracy.

Wszystkie beachflagi i windery oferujemy w kilku dostępnych kształtach. Każdy z nich jest uniwersalny, elegancki i charakteryzuje się dynamiką prezentowanej grafiki. Wybór kształtu windery jest dostępny w karcie każdego produktu. Przeglądając nasze flagi reklamowe znajdą Państwo Windery, które charakteryzują się korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Standardowe beach flagi są najpopularniejsze i najchętniej zamawiane przez klientów. Kompletny zestaw reklamowy windera składa się z flagi z nadrukiem, masztu i podstawy. Te ostatnie można znaleźć w naszej ofercie w wielu typach i przeznaczonych do różnych zastosowaniach w zależności od podłoża i sposobie ekspozycji flagi. Możliwość dobrania podstawy do flagi znajduje się w kracie produktu windera oraz bezpośrednio w kategorii podstawy i akcesoria.

Winder sersja S 390cm

Najmniejszy z naszych winderów.  Niskie koszty zakupu rekompensują stosunkowo małą widoczność reklamy z dalszych odległości.

Koszyk

loader