All Categories

  • All Categories
  • Beachflag
  • Winder z projektem
  • Drukarnia
  • Podstawy
  • Potykacze
  • Roll-up

Vitaprint

Porównaj produkty (0)
Krzyżakowa Krzyżakowa

Krzyżakowa

38.00PLN

Vitaprint

Podstawa do masztu typ: KRZYŻAKOWA  Specyfikacja podstawy: do miękkiego, średniego i sypkiego gruntu posiada rotator obrotowy całość wykonana z metalu, malowana proszkowo solidna i trwała konstrukcja łatwa u użytkowaniu..

Płaska metalowa 4kg Płaska metalowa 4kg

Płaska metalowa 4kg

45.00PLN

Vitaprint

Podstawa do masztu typ: Płaska metalowa 4kg Specyfikacja podstawy: Podstawa na płaski twardy grunt typu: kostka brukowa, chodnik, asfalt, itpwykonana ze stalimalowana proszkowo - czarny matowydoskonale sprawdza się z masztami od 290 do 450cm..

Szpic Szpic

Szpic

28.00PLN

Vitaprint

Podstawa do masztu typ: Szpic z rotatorem  Specyfikacja podstawy: Podstawa na miękki i średnio utwardzony grunt posiada rotator na łożysku do mocowania masztu dzięki rotatorowi podczas silnego wiatru obraca się flaga wraz z całym masztem - co powoduje minimalne  przeciążenia i skutecznie chroni flagę przed uszkodzeniem wykonana z tw..

Tank PCV 15kg Tank PCV 15kg

Tank PCV 15kg

25.00PLN

Vitaprint

Podstawa do masztu typ: PCV tank 15kg Specyfikacja podstawy: Podstawa na płaski twardy grunt typu: kostka brukowa, chodnik, asfalt, itpwykonana z twardego PCVopcjonalne napełnienie piaskiem - do 15 kgdoskonale sprawdza się z masztami od 290 do 350cm..

Tank PCV 35kg

Tank PCV 35kg

rating

52.00PLN

Vitaprint

Podstawa do masztu typ: PCV tank 35kg Specyfikacja podstawy: Podstawa na płaski twardy grunt typu: kostka brukowa, chodnik, asfalt, itpwykonana z twardego PCVopcjonalne napełnienie piaskiem - do 15 kgdoskonale sprawdza się z masztami od 290 do 350cm..

Wkręcana

Wkręcana

41.00PLN

Vitaprint

Podstawa do masztu typ: wkręcana Specyfikacja podstawy: Podstawa na miękki gruntśnieg, piasek, sypki i lekki gruntwykonana z twardego PCV oraz stalipodstawa wkręcana - beż użycia młotkadoskonale sprawdza się z masztami od 290 do 550cm..

Pokazuje 1 do 6 z 6 (1 Stron)
Brand10
Brank9
Brand1
Brand
Brand2
Brand3
Brand4
Brand5
Brand7
Brand6